#2017-05-16 22:08:29 

miszon

Użytkownik

Dzień dobry. Czy znajdzie się tutaj dobra dusza, która pomoże mi w poszukiwaniu jakieś firmy, która wypromuje za pomocą filmu nasze przedsięwzięcie, jakim jest hotel dla psiaków? Otwarliśmy się jakiś czas temu, ale ciężko się rozreklamować w naszym mieście. Chcemy wrzucić film na yt i fb, tylko potrzebujemy fachowców, którzy by nam pomogli w tym. jestem z góry wdzięczna za pomoc.
#2017-05-17 00:00:53 

Dąb

Użytkownik

Ale że hotel dla psów??:D przecież to hyba się nie może udać, ludzie nie będą wydawać pieniędzy na opiekę nad psem, zawsze można komuś znajomemu lub rodzinnie podrzucić zwierzaka… dla mnie to z lekka głupi pomysł.
#2017-05-17 01:15:30 

kronikara

Użytkownik

A co cię tak dziwi, moim zdaniem to bardzo dobry pomysł na biznes, co ludzie mają zrobić ze zwierzakami, gdy muszą wyjechać, choćby na kilka dni. Reklamuj się dziewczyno zdecydowanie! Ja sama jestem ciekawa jak by taki film miał wyglądać. Trzeba by wymyślić coś naprawdę porywającego dla widzów, coś co przyciągmie uwagę.
#2017-05-17 02:31:40 

spadochroniaz

Użytkownik

Wiesz co, wg mnie to warto spóbować zwrócić się tutaj http://woodpeckermp.pl/filmy-promocyjne/ tego co wiem, to oni robili już niejednej film promocyjny w Poznaniu u z pewnością również taki temat by ogarnęli. To jest profesjonalne studio filmowe, które ma całe zaplecze i aktorów do dyspozycji, więc film zrobią fachowo i tak, że na pewno będzie ciekawy dla oglądająych.
#2017-05-17 03:28:41 

miszon

Użytkownik

Dziękuję ci bardzo za namiary, przejrzę sobie na pewno ich ofertę. Jesteś pewna, że dobrze znają się na swojej pracy?
#2017-05-17 05:14:32 

spadochroniaz

Użytkownik

Jasne, czegoś w ciemno bym Ci nie doradzała:) warto żebyś zajrzała sobie do ich portfolio, są tam realizacja dla naprawdę dużych podmiotów, więc na pewno mają doświadczenie w różnego rodzaju projektach. Robili nawet spoty dla akcji społecznych np. o walce z rakiem. Są naprawdę dobrzy w tym co robią:)
#2017-05-17 06:22:02 

miszon

Użytkownik

No to super, bardzo Ci dziękuję za pomoc:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015