#2017-02-06 02:16:17 

Rekin

Użytkownik

Myślę o tym, żeby zapisać moje dzieci na jakieś dodatkowe zajęcia. Ale nie tam jakieś tańce szmańce, czy inne baseny, tylko na coś ciekawego, co ich też jakoś rozwinie intelektualnie. Macie na to jakieś pomysły? Może jakieś zajęcia techniczne dla dzieci byście zaproponowali?
#2017-02-06 02:42:30 

Savanna

Użytkownik

Dlaczego tak krytycznie się odnosisz do tańca czy basenu? One też się dzieciakom przydają do prawidłowego rozwoju fizycznego, więc proszę zmień podejście. Takich zajęć technicznych też sporo zajrzysz jak się rozejrzysz
#2017-02-06 04:42:42 

Ogródek

Użytkownik

Koleżanko, niektórzy chcą czegoś znacznie więcej niż dziecka na AWFie ;) Jeśli chodzi o zajęcia techniczne dla dzieci to ja bym Ci polecił zajrzeć na stronę http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/ to zobaczysz takie specjalne warsztaty, zajęcia dla dzieci z robotyki i programowania, to chyba będzie wystarczająco techniczne? :P
#2017-02-06 06:28:03 

Rekin

Użytkownik

Tak! O coś takiego właśnie mi chodziło! A skąd Ty znasz? Czy Twoje dzieci miały okazję w tym uczestniczyć? Jakie są ich odczucia?
#2017-02-06 08:28:12 

Ogródek

Użytkownik

Miały okazję. Na warsztaty z GO4Robot sp. z o.o. też w sumie już zapisałem je z ciekawości, bo sam chciałem wiedzeć, jak to dokładnie wygląda. A wyglądało super, dzieciaki naprawdę się tym tematem mocno zainteresowały, wiec sprawa wyszła nawet bardzo przyjemnie, o wiele lepiej niż na początku nawet podejrzewałem :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015