#2016-11-22 06:30:20 

miszon

Użytkownik

Witam. Jestem tu nowa, ale potrzebuję pomocy w związku z naprawą auta. Od lat jeździmy z mężem francuskimi samochodami. Wcześniej mieliśmy citroena, a teraz jeździmy peugeotom. Niestety znów mamy ten sam problem, co w poprzednim aucie. Mianowicie coś się dzieje z zawieszeniem. Przeprowadziliśmy się do Krakowa jakieś pół roku temu i w związku z tym kompletnie nie wiem, gdzie szukać sprawdzonego mechanika. Może ktoś z Was coś mi polecić? Bardzo zależy mi na czasie.
#2016-11-22 06:59:33 

Dąb

Użytkownik

Słyszałem właśnie, że często to się dzieje w tych samochodach. Jeśli nie wiesz, gdzie wykonać taką usługę jak regeneracja tylnej belki Peugeot 206 Kraków jest miastem, w którym siedzibę ma dobra firma, zajmująca się tylko samochodami francuskimi właśnie. Sam naprawiałem u nich samochód swój i żony. Zrobili mi to w miarę szybko i za rozsądną cenę.
#2016-11-22 07:48:59 

Pluto

Użytkownik

Potwierdzam! Też miałem z tym problem z swoim aucie. Chyba u większości francuzów tak jest. Jest to w sumie typowa usterka, która jest normalna po przejechaniu określonej ilości kilometrów. Skorzystaj z usług firmy Serwis Aut Francuskich. Z tego, co wiem mają oddział w Krakowie, więc zadzwoń i się umów na wizytę.
#2016-11-22 08:08:16 

Figurant

Użytkownik

Ja miałem dwa francuskie samochody i w każdym wymagana była regeneracja belki Wrocław natomiast też ma oddział tej firmy, w której ja zawsze robię te zawieszenie. Ja akurat jeżdżę regularnie na przeglądy, co kilka tysięcy kilometrów. W sumie dla własnego bezpieczeństwa i też trochę z oszczędności, bo jak w porę wykryję, że coś się dzieje to potem nie będę musiał wydawać na poważniejsze naprawy.
#2016-11-22 10:18:13 

miszon

Użytkownik

Super! Dzięki Wam wszystkim za rady i polecenia, co zrobić. Kompletnie nie wiedziałam, gdzie szukać jakiegoś serwisu. Pojadę i zrobię przegląd to może faktycznie mi to od razu naprawią. Mam nadzieję, że szybko pójdzie, bo bez samochodu to jak bez ręki.
#2016-11-22 10:28:11 

Rekin

Użytkownik

Powodzenia z autem! I swoją drogą to witamy w Krakowie :) Oby Ci się tu dobrze mieszkało. A jakbyś czegoś potrzebowała to pisz, chętnie pomożemy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015