#2016-11-22 01:56:38 

Dąb

Użytkownik

No heja. Podobno istnieje duża działka leków, które produkowane są bez recepty. Czy ktoś więcej by się mógł na ten temat wypowiedzieć? Bo czy to rzeczywiście są leki, którymi się można wyleczyć czy to działa raczej jak takie suplementy diety, które mają niezbyt duże działanie?
#2016-11-22 04:49:11 

Pluto

Użytkownik

Wiesz co tak, jest taka grupa leków. Bardzo często ich produkcją się zajmuje firma Novascon i akurat myślę, że sporą częścią tych leków naprawdę można się wyleczyć. To nie są żadne tam suplementy tylko leki o prawdziwym i skutecznym działaniu, które wielu ludziom rzeczywiście pomagają wyjść z różnych dolegliwości
#2016-11-22 06:25:32 

miszon

Użytkownik

Warto też pamietąć że istnieje coś takiego jak Apteka Bez Recepty w której znajdują się wszelkiego rodzaju leki, na które właśnie recepta nie jest potrzebna, więc można je kupić bez problemu. No i tak sobie jakoś radzić z tymi różnymi dolegliwościami które nas spotykają
#2016-11-22 07:44:29 

kronikara

Użytkownik

No i przy okazji dowiedzieć się ciekawych rzeczy, bo ja naprzykład poznałam działanie Diosminexu właśnie dzięki takim aptekom, bo mają dokładny opis tych swoich leków umieszczony i człowiek wie przynajmniej co bierze
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015