#2016-11-16 06:41:39 

Dąb

Użytkownik

Potrzebujemy pilnie zatrudnić kilka dziewczyn w charakterze hostess. Jesteśmy firma z Gdańska i tam mamy już swoje zaufane pracowniczki, ale okazjonalnie będziemy na evencie w Katowicach. Ściąganie kilku osób na drugi koniec kraju, żeby prezentowały produkty, delikatnie mówiąc mija się z celem, więc postanowiliśmy zatrudnić kogoś na miejscu. Gdzie w mieście szukać kandydatek? Osobiście nigdy się tym jeszcze nie zajmowałem, więc każda rada się przyda.
#2016-11-16 07:16:06 

Pluto

Użytkownik

Moja firma tez co jakiś czas potrzebuje dobrej hostessy, a działamy właśnie tam. Generalnie nie powinno być problemu bo dużo studentek i licealistek chce tak dorobić w roku akademickim/szkolnym. O wakacjach nawet nie wspominam, bo wtedy już w ogóle na dowolny dzień i godzinę zawsze się ktoś znajdywał.
#2016-11-16 09:46:29 

miszon

Użytkownik

Ja akurat kiedy szukam hostessy Katowice traktuje z dobrym nastawieniem. Po prostu wchodzę na stronę hostessy.caneli.com.pl i kontaktuje się z agencją hostess która tam działa. Jeszcze mnie nigdy nie zawiedli, a korzystam z usług często i regularnie. Przysłane dziewczyny zawsze były sympatyczne i wiedziały co robić!
#2016-11-16 11:09:30 

Figurant

Użytkownik

Tak jak pani mówi, zawsze lepiej przez agencje, bo wtedy jest gwarancja doswiadczenia, a w CV przecież dzisiaj można wszystko napisać. W każdym razie tez nie wydaje mi się, żeby miałby pan mieć jakieś problemu. Z hostessami zawsze łatwo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015