#2016-11-04 00:45:06 

Rekin

Użytkownik

Teraz wiele osob chwali ze coaching jest taki spoko ze daje możliwości robienia nowych rzeczy no i realizuje się swoje cele. Ze raptem człowiek odkrywa w sobie to co miał najlepsze. Nie jestem do konca o tym przekonany, i bym chciał zasiegnoc informacji innych osob. Czy według was wartko korzystac z pomocy coacha?
#2016-11-04 01:56:29 

Pluto

Użytkownik

to jest tak ze musisz sam sobie odpowiedziec na pytanie czy teraz chcesz popracowac nad zmianami w swoim zyciu czy nie. Bo jeśli nie to nie ma się co pchac na jakis coaching tylko po prostu zyc normalnie jak każdy i tyle. Bo jednak każdy z nas czuje kiedy potrzebuje zmian a kiedy do tych zmian czas nie jest jednak najlepszy.
#2016-11-04 02:56:28 

Dąb

Użytkownik

No ja byłem na coachingu nie raz. Life coaching to jednak warte przezycia dwoswiadczenie. Bo zrozumialem, jak chce aby moje zycie wyglądało. Korzystalem tez z profesjonalnego doradztwa i to pozwolilo mi na nowo neijako przewartościować zycie. No ale do tego osoba tez musi mieć profesjonalne podejście.
#2016-11-04 04:45:33 

Veronka

Użytkownik

Teraz w ogole ludzie interesuja się bardziej czym jest komunikacja jak organizowac czas noi w ogole zycie. Popularne też sa szkolenia z komunikacji Poznań to jedno z tych miast gdzie jest takich szkolen duzo i one ucza asertywności tego jak mowic o tym czego się chce czego nie chce.
#2016-11-04 07:34:53 

Niunia23

Użytkownik

No z tymi szkoleniami to nie ma co tez przeasadzac żeby nie zapominac o praktyce. Bo wiedza ze szkolen jest wazna wiec na warsztaty dobrze jest chodzic. bo jak się cos pare razy już przećwiczy t o wtedy latwiej w zyciu takim być.
#2016-11-04 07:43:19 

miszon

Użytkownik

sama bylam na szkoleniu z komunikacji. No ale stanowczo za duzo u mnie wiedzy było wiec to był problem. Al.e jednak nauczylam się wiele.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015