#2016-11-02 02:11:43 

miszon

Użytkownik

Hej wszystkim.:) organizuję ślub i mam problem. Wesele odbędzie się poza miastem, w takim bardzo ładnym ośrodku nad jeziorem. Większość gości zapewni sobie dojazd, ale nie możemy wymagać tego od wszystkich, no i zastanawiam się nad wynajęciem jakiegoś kierowcy… Ale jak to zrobić? Wiecie, zależy mi na tym, żeby było bezpiecznie i profesjonalnie. Nie chcę powierzać swoich gości komuś, kogo totalnie nie znam. Jakieś rady??
#2016-11-02 03:15:45 

Dąb

Użytkownik

a może wynajem auta razem z kierowcą? Wtedy odpada zmartwienie powierzenia swojego samochodu komuś obcemu.;) o ile w ogóle macie tyle samochodów, bo jednak wesele to wymagająca sprawa pod kątem dojazdu. Każda wypozyczalnia samochodów w dobrej cenie zapewni Ci auto razem z kierowcą. Myślę, że to byłoby najlepsze rozwiązanie. Kuzynka zrobiła tak na swoim ślubie, kiedy chodziło o dowiezienie jej dziadków – na początku miała wyrzuty sumienia, że nie dał rady tego zrobić nikt z rodziny, ale ostatecznie wszyscy byli zadowoleni. A dziadkowie poczuli się po królewsku. Szofer pierwsza klasa.:D
#2016-11-02 06:00:54 

kronikara

Użytkownik

do celów prywatnych nigdy nie wynajmowałam kierowcy, ale często robię to w swojej firmie. Jeśli chodzi o dowóz klientów z lotniska to niezastąpiona jest ta oferta rentkrakow.pl/wynajem-samochodu-z-kierowca/ – wielki plus za profesjonalizm i dobrą znajomość języków. Wydaje mi się, że i na wesele mogliby się nadać. Jeśli potrzeba kogoś na krótki termin, ale bezpiecznie i przede wszystkim… legalnie;). To wypożyczalnia się przydaje.
#2016-11-02 08:15:10 

spadochroniaz

Użytkownik

wiecie co, mi w pierwszej chwili do głowy wpadła taksówka, ale jak się teraz zastanawiam to jednak te propozycje wynajmu auta z kierowcą z wypożyczalni samochodów są bardziej sensowne. I faktycznie takie trochę królewskie.;) ale poważnie, pomyślcie, można sobie na przykład wynająć dużego busa. I jak się zapakuje gości to wychodzi ekonomicznej.
#2016-11-02 09:25:35 

miszon

Użytkownik

dziękuję wszystkim za komentarze! Też myślałam o taksówce, ale zwątpiłam. Za to wynajem busa to faktycznie fajny pomysł. A wynajem busa z kierowcą to już zupełnie.:D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015