#2016-09-19 02:28:18 

Rekin

Użytkownik

Hej. Szukam dobrej firmy outsourcingowej. Taka, która by się z moją firmą podzieliła know-how z zakresu przetwarzania i ochrony danych osobowych. Dobrze byłoby sięgnąć po taką profesjonalną firmę, ponieważ no.. tak średnio wygląda ten aspekt prowadzenia firmy u mnie niestety. Czy ktoś może polecić jakąś firmę na tym forum? Mieliście styczność z czymś podobnym?
#2016-09-19 02:59:52 

Niunia23

Użytkownik

Ja korzystałam z firmy, która zaoferowała mi tzw szkolenie zewnętrzne ABI i bardzo pomogła po ogarniać wszystko, jeśli chodzi o przetwarzanie i ochronę danych osobowych. Mieliśmy u nas w firmie też z tym problemy, bo jednak było mnóstwo klientów w przeszłości i były problemy z trzymaniem odpowiedniej dokumentacji itp. na szczęście, ta firma potrafiła mi pomóc.
#2016-09-19 04:23:24 

Sandy

Użytkownik

Zawsze są te problemy z dokumentacją w firmach.. ehhh skąd ja to znam :P No ale taki już urok prowadzenia różnych biznesów. W sumie jak ktoś jest zorganizowany to nie ma takich problemów z tym.
#2016-09-19 07:02:34 

Figurant

Użytkownik

Ja właśnie też idę w przyszłym tygodniu do firmy i mam działać jako ekspert jeśli chodzi o doradztwo w sprawach danych osobowych.. zobaczymy co z tego wyniknie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015