#2016-09-12 05:51:51 

Savanna

Użytkownik

Cześć wszystkim forumowiczom. Czy byliście a może też właśnie jesteście przed trudną decyzją życiową gdzie kończy się szkoła a zaczyna życie. Chodzi mi głównie o to, że czas się obronić. Potrzebuję pomocy, nie ukrywam tego, ale najlepsza w pisaniu prac to ja nie jestem. Nawet nie mam wybranego tematu?! Aż sama się boję. Poradźcie coś proszę was.
#2016-09-12 06:33:48 

Pluto

Użytkownik

Witaj. Wydaje mi się, że chyba powinnaś poszukać odpowiedniej osoby, która by ci pomogła. Taka pomoc w pisaniu pracy licencjackiej to chyba najlepsze rozwiązanie. Uważam, że jak znajdzie się taka osoba albo może nawet zespół to z pewnością łatwiej podejść do zagadnienia. Temat chyba też łatwiej wybrać. No i liczy się doświadczenie i jakiś arsenał literatury, którą można by wykorzystać do tego. Pozdrawiam Cię serdecznie.
#2016-09-12 08:28:42 

Lwica

Użytkownik

Witajcie. Ja tam pracę magisterską i licencjacką napisałam sama. W sumie się namęczyłam i to sporo, a o stresie to już nie wspomnę jaki był. Ale dałam radę bez żadnej pomocy, z czego jestem najbardziej dumna. Nie powiem, ale czuję się lepsza od innych, że nie musiałam kupować gotowca, a samodzielnie do wszystkiego doszłam. Pozdrowienia dla leniwych
#2016-09-12 11:08:54 

Thunder

Użytkownik

Dziś samemu to można w toalecie posiedzieć, a takie herezje to możesz wciskać małolatom. Każdy korzysta z pomocy doświadczonych zwłaszcza w napisaniu pracy. Nie wierzę w te dyrdymały o samodzielności. Sory ale to nie realne.
#2016-09-12 12:14:50 

ZielonaAntylopa

Użytkownik

Siemka ludziska. Ja tam też jestem zdania, że wsparcie podczas tworzenia pracy magisterskiej będzie nieodzowne. Zwłaszcza dla studenta, który ma na głowie za pewne wszystko, dom, pracę, studia. Najlepiej zwrócić się do kogoś, kto ma o tym pojęcie i nie jedną pracę pomógł obronić. Gdybym ja zdawała, pewnie szukałabym jakiejś firmy z doświadczeniem, a nie tylko korepetytora.
#2016-09-12 12:56:56 

Werter

Użytkownik

racja, wsparcie to zawsze wsparcie, jest łatwiej, ja też bym tak robił.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015