#2016-08-28 23:45:20 

Ogródek

Użytkownik

Wielkimi krokami zbliżają się targi mieszkaniowe, w których moja firma będzie uczestniczyła po raz pierwszy. Zaczęliśmy kilka budów, które mam nadzieję zainsteresują kontrahentów. Chciałbym w związku z tym przygotować ciekawą prezentację, która ma sprawić, że to my będziemy na tych targach najlepsi.
#2016-08-29 02:29:58 

Rammstein

Użytkownik

Ja akurat w samej prezentacji to Ci nie pomogę, ale wiem, że są na rynku firmy, które zajmują się produkowaniem filmików reklamowych. To zwykle studia, które zajmują się stricte reklama i promocją, dlatego możesz być pewien, że zostanie wszystko odpowiednio przygotowane.
#2016-08-29 03:28:23 

PaniPopek

Użytkownik

Ja juz korzystam z takich filmików od dawna. Reklamy tworzymy mniej więcej raz na rok, a to wszystko, żeby przekazać klientom odświeżony wizerunek naszej firmy. Biznes nie lubi stagancji i przyzwyczajeń, dlatego u nas marketing czuwa nad tym, żeby cały czas coś się działo.
#2016-08-29 05:47:42 

Ogródek

Użytkownik

Wiem, że znajdę dobrą firmę, ale zawsze warto się poradzić kogoś, kto miał już do czynienia z tego typu usługami. Ja jestem nowicjuszem pod tym wzgledem i faktycznie to nie wiem na co zwrócić uwagę.
#2016-08-29 05:59:50 

kronikara

Użytkownik

W każdym filmie o firmie trzeba zamieścić wszystko to co jest w danym momencie ważne. Nie ma czasu na długie pokazy, bo to przecież nie jest produkcja oskarowa. Historia musi być krótka i nieść za sobą odpowiedni prekaz. W Twoim przypadku to na pewno bedzie zareklamowanie nowych lokalizacji i pokazanie, że są one lepsze od innych.
#2016-08-29 07:26:42 

Ogródek

Użytkownik

Też o tym myślałem, właśnie tak to sobie wyobrażam. Oczywiście nie będę podawał cen, bo to nie ma najmniejszego sensu w tym momencie.
#2016-08-29 08:32:07 

Rekin

Użytkownik

Takie spoty reklamowe mają raczej skłonić potencjalnego klienta do dalszych rozmów. Mają w nim wzniecić zainteresowanie i tak dalej. Ceny to później, tym bardziej, że i tak pewnie nie masz stałej ceny ustalonej z góry.
#2016-08-29 09:27:07 

Ogródek

Użytkownik

No nie mam, trudno to zrobić, jeśli mieszkania są jeszcze w budowie i mogą być w każdym momencie dostosowane do klienta :))), oczywiście na jego życzenie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015