#2016-08-25 03:02:44 

Złota rybka

Użytkownik

Hej. Mam tutaj sprawę do załatwienia. Mąż nie ma czasu się tym wszystkim iteresować, bo siedzi od rana do wieczoru to na mnie biedną wszystkie obowiązki w domu spadają. Nawet takie jak znalezienie dostawy okien do domu. No bo właśnie chcemy zrobić remont w domu i wymienić okna dopóki jeszcze jest na to czas. Znacie jakieś fajne miejsca, gdzie można to zrobić?
#2016-08-25 05:48:05 

Thunder

Użytkownik

Daj mężowi pracować ze spokojem, niech zarabia na rodzinę. Ty przynajmniej możesz remonty robić :P No ja bym Ci proponował wejść na stronę cerchem.com.pl/oferta/okna/ i właśnie tam zobaczyć, jak to wygląda. Moim zdaniem to jest chyba jedno z najlepszych miejsc, w których można okna zamówić.
#2016-08-25 06:19:10 

Złota rybka

Użytkownik

Wow, to super. Właśnie widzę teraz, że też można tam zrobić drzwi pokojowe Wrocław mnie coraz bardziej zaskakuje jeśli chodzi o takie zakupy domu. No w każdym razie dziękuję Ci za ten link i możesz mieć pewność, że z niego skorzystam nie tylko do kupna okien, ale jak sam widzisz, także do drzwi
#2016-08-25 08:49:43 

Thunder

Użytkownik

No ja ta się w takim razie cieszę, że mogłem Ci pomóc w taki sposób. Udanych remontów życzę!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015