#2016-08-10 21:51:06 

Pankracy

Użytkownik

Witajcie wszyscy. W młodości, w latach szkolnych najprawdopodobniej korzystaliście z tak zwanych pomocy naukowych. Nie mam na myśli ściąg, tylko jakieś opracowania lektur, wskazówki do pisania wypracowań czy matury ustnej. Teraz, jak skończyliśmy szkołę i stawiamy pierwsze kroki na rynku pracy, coraz częściej korzystamy z pomocy biznesowych. Z jakich korzystacie Wy?
#2016-08-10 22:30:05 

Złota rybka

Użytkownik

Ja prowadzę sklep spożywczy. Korzystam oczywiście z czytnika kodów kreskowych oraz z programów, które ułatwiają inwentaryzację i magazynowanie – przyjmowanie towarów i tak dalej. Naprawdę nie wiem, jakbym sobie poradziła nie mając tych wszystkich ułatwień, czy jak to Ty nazywasz – pomocy biznesowych.
#2016-08-11 01:12:15 

Abel

Użytkownik

Ja niedawno dowiedziałem się, że osoby prowadzące włąsne działalności zostały docenione i w związku z tym powstało naprawdę mnóstwo programów sprzedażowych i aplikacji, które pomagają w prowadzeinu działalności. Ja trafiłem naprzykład na kompleksowe oprogramowanie dla magazynu i wtedy podjąłem decyzję w odwiecznym dylemacie: zostać przedsiębiorcą, czy może nie?
#2016-08-11 04:00:11 

PaniPopek

Użytkownik

Moją ulubioną ‘’pomocą biznesową’’ są: jantar.pl/branze/produkcja/etykiety-tasmy-termotransferowe/. Nie bez powodu wskazałam sklep jantar, ponieważ to właśnie tu się inspiruję i uprzyjemniam sobie pracę, wyszukując nowe rozwiązania. Jest tu ogromny wybór etykiet, dlatego można je stosować w różnych sklepach, warunkach itd. Do wyboru, do koloru, jak to się mówi.
#2016-08-11 05:43:49 

kronikara

Użytkownik

Ja mam tak samo jak Ty :). Też jest to mój ulubiony sklep biznesowy.
#2016-08-11 06:03:39 

Lwica

Użytkownik

Mój również, odkąd trafiłam na ofertę: jantar.pl/branze/handel/oprogramowanie/jantar-retail-management-system/. Polecam wszystkim przedsiębiorcom, bez wyjątku! Obejrzyjcie sobie ten system, naprawde jest wart polecenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015