#2016-08-10 02:42:28 

Rekin

Użytkownik

Kochani potrzebna szybka pomoc. Co jest lepsze narożnik czy sofa? Jestem człowiekem praktycznym nie zaglebiam się w wystrój tak jak niektórzy. Zalezy mi żeby było przejrzyście, schludnie i wygodnie, a kolory i inne takie pierdoły mogą sobie być jakie tylko żona mi wymyśli. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
#2016-08-10 02:51:01 

Niunia23

Użytkownik

Nie wiem czy dobrze jest żonie oddawać tyle inicjatywy :D. W każdym razie kupiłam niedawno do salonu narożnik szary z białymi elementami i jestem zadowolona bo jest wygodniejszy niż kanapa a wewnętrzna skrzynia pozwala zmieścić naprawdę bardzo dużo rozmaitości. Dłuższa część pozwala się wyciągnąc przed telewizorem, albo podczas czytania książki co dla mnie jest szczególnie fajne bo na kanapie nigdy nie mogłam się ułożyć.
#2016-08-10 03:33:13 

PaniPopek

Użytkownik

Hejka, Spędziłam dwa tygodnie bo przeglądałam nowoczesne ławy które pasowałyby do mojej sofy i żałuję że nie zdecydowałam się dawniej na narożnik bo byłoby mi zdecydowanie łatwiej. Znalazłam również coś do sofy, ale wydaje mi się że o wiele łatwiej jest dobrać coś do bardziej nieregularnego kształtu. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-08-10 04:15:31 

Pluto

Użytkownik

Trochę odbiegną od tematu ale chciałbym podpytać znawców tematu czy lepiej jest kupić do sypialni łóżko metalowe, na wysokich nogach czy może drewniane? Co jest bardziej praktyczne waszym zdaniem?
#2016-08-10 06:48:39 

Niunia23

Użytkownik

Jestem zwolenniczką drewnianych łóżek do sypialni bo świetnie się na nich śpi, są wygodne i komfortowe a do tego bardzo ładnie się prezentują. Nie wiem czego oczekujesz od łóżka pytając o praktyczne zastosowania. Łóżko ma służyć do spania i każde na to pozwala, chyba tu bardziej w grę wchodzą walory estetyczne, pzdr.
#2016-08-10 08:19:02 

Pluto

Użytkownik

Miałem na myśli stabilność, trzeszczenie i ttp.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015