#2016-08-09 04:22:03 

Pluto

Użytkownik

Stoję przed dylematem podpisania umowy z firmą sprzątającą albo wynajęciem sprzątaczki. Kobieta o której mowa jest mi znana, pracuje już u moich kolegów z branży i nikt się na nią nie uskarżał. Z drugiej strony jak już się na coś decyduję to wolę zrobić to profesjonalnie żeby potem nie napotykać dziwnych problemów. Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie?
#2016-08-09 07:09:18 

Dąb

Użytkownik

Coś może iść bardzo dobrze nawet przez 10 lat ale zdarza się taki dzień kiedy wszystko się sypie i już nawet nie ma czego ratować. Dlatego moim zdaniem zawsze warto współpracować z profesjonalistami. Jeśli chodzi o sprzątanie to zawsze miałem większe zaufanie do firmy sprzątająca w Gdańsku z którego pochodzę wcale nie liczy sobie dużo a mam pewność że jest ubezpieczona i ponosi odpowiedzialność na wypadek róznych ewentualności. Nie oszukujmy się, każdego dnia może zdarzyć się tak wiele nieprzewidzianych rzeczy ze całkowita ochrona jest niezbędna żeby funkcjonować. Nie chodzi tu o pesymizm ale chłodna kalkulację.
#2016-08-09 08:01:18 

miszon

Użytkownik

Zgadzam się w 100%. na poczatku prowadzenia działalności chciałam trochezaoszczedzic i wynajełam prywatną osobę do sprzatania. Wszystko szło dobrze do czasu aż ta pani zgubiła klucz do mojej siedziby. Tej samej nocy wynieśli mi laptopy i drukarkę ;]. Na domiar złego sprzątaczka w ogóle nie poczuła się do odpowiedzialności i nie przyznała się do niedopatrzenia. Od tematego czasu korzystam z firmy sprzątającej biura i jestem z tego faktu bardzo zadowolona. Na wszystko mam dokumenty, pokwitowania itd. Jeżeli cokolwiek się wydarzy niezależnie z czyjej winy, wiadomym będzie kto ponosi odpowiedzialność co upraszcza dochodzenie roszczeń od ubezpieczycieli.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015