#2016-07-29 04:50:54 

Veronka

Użytkownik

Dzień dobry, szukam sklepu internetowego z odzieżą dla kobiet w ciąży, ale taką bezpieczną, dobrze uszytą, nie krępującą ruchów, a najlepiej naturalnie barwioną. Czy możecie mi coś Panie polecić?
#2016-07-29 05:11:41 

Niunia23

Użytkownik

mi też zależało na wygodnej i bezpiecznej odzieży ciążowej, dlatego wybrałam sklep moromu-sklep.pl/content/4-o-nas, ponieważ u nich znalazłam wszystko to co chciałam, a ubrania mają rzeczywiście dobrze skrojone, z wysokogatunkowych materiałów i naturalnie barwione. Ich odzież to nie worki, w których kobieta w ciązy nie może poczuć się kobieco, ale właśnie modne i stylowe ciuszki.
#2016-07-29 05:39:01 

Złota rybka

Użytkownik

Zgadzam się z przedmówczynią. Od kilku tygodni kupuję u nich ubrania i to co mnie cieszy to dyskretne podkreślenie ciązy, a jednocześnie pozostawienie tyle miejsca na brzuch, że nie odczuwam żadnego dyskomfortu. Moje ruchy nie są skrępowane, a ubrania przepuszczają powietrze, co powoduje że nie pocę się tak bardzo.
#2016-07-29 06:01:40 

Sandy

Użytkownik

przy tak dużej częstotliwości wymiany ubrań – mnie w tym sklepie cieszy to, że mogę u nich kupić dobre jakościowo i modne ubrania ciążowe calkiem niedrogo. Inaczej człowiek zbankrutowałby.
#2016-07-29 06:18:06 

Niunia23

Użytkownik

Zgadza się – dobrze, że z nimi można całkiem tanio i dobrze się ubrać. A przede wszystkim obsługa w sklepie jest profesjonalna, sprawnie im to idzie, w krótkim czasie od zamówienia wysyłają towar. Jeszcze nigdy z nimi nie miałam problemów. Można się z nimi dogadac
#2016-07-29 09:02:29 

Złota rybka

Użytkownik

dokładnie, a w rzeczywistości nie znalazłam drugiego takiego sklepu z taką odzieżą, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. Zawsze lubiłam się dobrze ubierać i obawiałam się że ciąża to zmieni. Na szczęście się udało i nawet w ciązy mogę wyglądać dobrze. Dlatego zawsze szczerze będę polecać ten sklep
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015