#2016-07-27 00:05:37 

Rekin

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim użytkownikom forum. Czy ktokolwiek z was orientuje się, co do możliwości wynajęcia samochodu, ale nie osobowego tylko dostawczego na dłużej? Czy ktoś z was mógłby coś więcej powiedzieć na ten temat? Będę wam bardzo wdzięczny za poważne komentarze, bo problem mam dość poważny. Darujcie sobie tutaj hejty.
#2016-07-27 02:34:10 

Pluto

Użytkownik

Witam. Według mnie najlepsze byłoby sprawdzenie takiej firmy w sieci. Jedna z firm ogłaszała tanio wynajem długoterminowy Poznań tam możesz szukać jej. Zdaje się, że wypożyczają także dostawczaki. Musisz tylko się dowiedzieć tego na sto procent, bo to wiesz różnie bywa. Trzymaj się

#2016-07-27 04:32:13 

Niunia23

Użytkownik

Witajcie chłopaki. Ja też swego czasu szukałam dobrej wypożyczalni aut w Poznaniu blisko Ławicy mnie to najbardziej interesowało i znalazłam. Generalnie mają dobre stawki i ładne auta. Co prawda pewnie zdanie kobiety wam nie przypadnie do gustu, bo co ja się znam na samochodach, ale ceny nawet mnie zadowoliły a z natury jestem dusigroszem, przyznaję się od razu. Ehh, powodzenia w szukaniu, papatki

#2016-07-27 05:47:07 

Pankracy

Użytkownik

Witajcie. Z tego co ostatnio udało mi się namierzyć to jest taka wypożyczalnia samochodów Poznań tanio było, dlatego myślę, że ci pomogłem. Kiedyś mój brat wypożyczał stamtąd samochód jak wrócił na urlop z Anglii. Miał lepszy niż ja teraz, a nie zapłacił dużo. Więc ja się pytam, po co komu samochód, skoro można wypożyczyć jak potrzebny.

#2016-07-27 08:26:10 

Lwica

Użytkownik

Ja również się zastanawiam, po co wypożyczać skoro wszystko jest na miejscu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015