#2016-07-14 22:37:04 

kronikara

Użytkownik

Rok temu podjęliśmy decyzję, że kupujemy mieszkanie. Odkładaliśmy 15 razy, ale teraz znowu temat jest na tacy. Chcemy coś znaleźć w Poznaniu w ciekawym miejscu i co nieco już szukaliśmy w necie.Chcemy kupić ode dewelopera. Macie jakąś firmę godną polecenia?
#2016-07-15 01:12:44 

Kwiecista

Użytkownik

Szukaj w necie, pytaj znajomych i rób research. A znajdziesz :) W taki sposób ja i mój facet znaleźliścmy mieszkanko w ładnej okolicy w miasteczku za Poznaniem.
#2016-07-15 03:55:01 

ZielonaAntylopa

Użytkownik

Wiem, że na Jeżycach budowane są nadal nowe mieszkania. Możesz wybierać i przebierać. Na pewno dokładniej zapoznaj się z planem mieszkania, z umową, którą podpisujesz i planem płatności. Firma CONSTRUCTO.COM.PL ma teraz mieszkania na Jeżycach w Poznaniu na sprzedaż. Na rynku sa już ponad 15 lat, więc mają doświadczenie, a to jest ważne przy tego typu kwestiach. Do firmy deweloperskiej musisz mieć zaufanie. To podstawa.

#2016-07-15 04:57:01 

Dąb

Użytkownik

Jeśli nie Jeżyce, to może mieszkania w Poznaniu na Wildzie przypadną ci do gustu. Jeśli kupujesz prosto od dewelopera, musisz sprawdzić czy mieszkanie zgadza się z warunkami umowy, czy na pewno wszystkie sciany sa proste, czy ni ma zadnych usterek. Im wcześniej to będziesz wiedzieć, tym lepiej.

#2016-07-15 06:20:54 

kronikara

Użytkownik

Najgorsze w tym wszystkim, że być może będziemy musieli wziąć kredyt. Nie chce tego, ale obawiam się, ze bez tego nei da rady. Najwyżej weźmiemy coś mniejszego. Nie musi to być od razu Wersal.
#2016-07-15 07:41:34 

Pluto

Użytkownik

Jak masz brac kredyt to chyba znasz historię frankowiczów. I wiesz, że na obcej walucie to można popłynąć. Niestey ale taka prawda.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015