#2016-07-13 04:18:57 

kronikara

Użytkownik

Moja szalona koleżanka ma niedługo urodziny. Mówie że szalona, bo czasami ona pomysły ma nie z tej ziemi. I mam wrażenie, że próbowała chyba wszystkiego. I teraz właśnie szukam jakiegoś równie szalonego prezentu dla niej i nie wiem zupełnie co wymyślić. A nie chcę, żeby to był tak zwany łapacz kurzu, żeby leżało. Wszelkie jakieś kubki z napisami, śmieszne takie rzeczy odpadają po prostu. Poważnego szalonego czegoś chcę :D
#2016-07-13 06:45:49 

Kwiecista

Użytkownik

A może spodobają się jej seksowne gorsety? Pomysł trochę szalone, ale to bielizna z wyższej półki, więc czemu nie? :P Moim zdaniem to pomysł idealny, jak ma faceta to bardzo pożyteczny. Pośmiejecie się trochę a potem ona się we lwicę przeobrazi jak wejdzie do sypialni :D
#2016-07-13 08:54:32 

kronikara

Użytkownik

O właśnie. Mam na oku taki ekskluzywny komplet erotyczny już bo właśnie trochę poszperałam jak to napisałaś. Może to rzeczywiście będzie dobry pomysł? No muszę jeszcze o tym pomyśleć, ale teraz już jestem przekonana :D
#2016-07-13 10:01:14 

Kwiecista

Użytkownik

Wejdź sobie jeszcze na stronę lolitta.pl/catalog/index.php?cPath=219 i zobacz jakie tam super halki. Aż sobie sama chyba sprezentuję taką, bo naprawdę są śliczne. A i na prezent też się rewelacyjnie nadają moim zdaniem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015