#2016-07-08 07:29:18 

Rammstein

Użytkownik

Witam. Kupiłem stare mieszkanie na wynajem w Poznaniu i chciałbym zrobić w nim remont i wystroić w jakiś ciekawy, przyciągający sposób. Są tam 3 pokoje więc bardziej celuję w rodziny z dziećmi, które byłyby trochę stabilniejszym klientem niż studenci. Jakie rozwiązania możecie mi doradzić?
#2016-07-08 08:22:16 

Abel

Użytkownik

Rozwiązań jest naprawdę dużo wystarczy sobie poszukać zdjęć w sieci a na pewno coś ci wpadnie w oko. Na twoim miejscu bardziej przemyślałbym porządny remont mieszkania Poznań to jakby nie patrzeć stare miasto z wieloma zaniedbanymi kamieniczkami. Jeśli zaoferujesz ludziom czystosć i estetykę to zarobisz duzo punktów zebyoferowacwyzszy czynsz. Do fachowego odświeżenia mieszkania w Poznaniu bez problemu znajdziesz niedrogą firmę przestrzegającą terminów, pozostaje tylko ocenić co może zostać a co trzeba zrobić od nowa.
#2016-07-08 09:28:24 

kronikara

Użytkownik

To chyba dobry temat na pytanie o dobrego i niedrogiego elektryka? Bardzo proszę o pomoc.
#2016-07-08 11:46:27 

PaniPopek

Użytkownik

Cześć. Usługa dobrego elektryka w Poznaniu może trochę kosztować, ale to zalezy co chcesz dokładnie zrobic i do kogo pojdziesz. U mnie w domu instalacje kladlswietny specjalista ale nie pamietam z jakiej był firmy bo głownie zajmowalsie wszystkim mąż. Ja tylko sprzątałam i meblowałam :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015