#2016-07-07 23:10:43 

bossman

Użytkownik

Mam problem z dłużnikiem. nie wiem, czy ktoś z was miał kiedyś w życiu z taką sytuacją do czynienia?? bardzo przykra sprawa. ciągłe kłamstwa, obietnice, przekładanie terminów. a potem pieniędzy nadal nie widać i nie widać. czuję że jest to etap, kiedy ktoś musi egzekwować dług za mnie dlatego proszę o pomoc.
#2016-07-08 01:31:41 

spadochroniaz

Użytkownik

zajrzyj tutaj oni na pewno ci pomogą mbdetektywi.pl/ pomogli już niejednemu w takich sprawach. pamiętaj, że nie ma takiego długu, którego nie da się odebrać!! i to oczywiście legalnymi sposobami. jeśli ktoś podpisał umowę, została wystawiona faktura, to nie ma szans, może się zasłaniać ale w końcu zapłaci.
#2016-07-08 04:25:38 

Figurant

Użytkownik

No właśnie, „w końcu” zapłąci, ale takie sprawy niestety mogą ciągnąć się latami. Życzę jednak powodzenia w pomyślnym rozwiązaniu, i to w krótkim czasie.
#2016-07-08 06:28:20 

Rekin

Użytkownik

sherlock holmes normalnie. pozdrawia was serdecznie dłużnik, który nigdy nie zapłaci, bo został wykasowany niesprawiedliwie. nic nie zamawiałem, a mnie naliczyli. ciągną po sądach, ale nie zapłacę.
#2016-07-08 07:32:53 

Kaligula

Użytkownik

nie można się załamywać!! jeśli to spora kwota to naprawdę współczuję, ale uwierz, że wsyzstko jest możliwe. zacznij od tego, tu są porady co do ściągania wierzytelności: mbdetektywi.pl/jak-skutecznie-wyegzekwowac-dlug-realny-majatek-a-ruchomosci-i-nieruchomosci-dluznika/ jeśli to nie pomoże to od razu uderzaj do detektywa, który ci znajdzie majątek ruchomy i nieruchomy dłużnika
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015