#2016-07-05 02:55:17 

Thunder

Użytkownik

Witam, mam nietypową kwestie do rozważenia. Mianowicie bardzo mnie kusi zakup któregoś z rowerów marki Kokkedal jednak są to bardzo krzykliwe i jaskrawe egzemplarze. Kolory ich są także bardzo jaskrawe :D I dlatego się trochę zastanawiam jeśli chodzi o reakcje ludzi na ulicy, czy mnie nie zlinczują i tak dalej... Ale sam rower wiem że jest dobry no i mi też bardzo się podoba...
#2016-07-05 03:13:50 

Abel

Użytkownik

no to przecież kupuj, przecież nikt Cię nie zlinczuje za rower :D aż w takim złym kraju nie żuyjemy. Jak już to ktoś będzie chciał go ukraść :D powiem ci tak najważniejsze że tobie się podoba ten rower, resztą się nie powinieneś kierować. przynajmniej będziesz wyglądał oryginalnie i i tyle. a reszta może szczekać, karawana jedzie dalej no nie
#2016-07-05 04:43:09 

Pluto

Użytkownik

zgadzam się z kolegą nie patrz na innych, nie warto opinia innych tylko rpzeszkadza na m w tym żeby być szczęśliwymi. nawet jeśli miałbyś wyglądać na tym jednośladzie mega dziwnie to się tym nie przejmuj. trzeba ludzi edukować i tyle. takie moje zdanie i kropka.
#2016-07-05 04:52:00 

Werter

Użytkownik

to akurat nie moja bajka, bo zajmuje się czymś innym w jeździe rowerowej, ale nie mam też nic przeciwko takim fajnym designerskim modelom. bez nich byloby szaro w świecie kolarskim i rowerowym :) moim konikiem są rowery GT Poznań to moje miasto i czasem spotykam się tu z nierozumieniem nas rowerzystów, ale to nic nie znaczy przy naszej pasji. a poza miastem na moim GT pokonuje różne przeszkody
#2016-07-05 06:14:43 

Rekin

Użytkownik

taa, rowery do jazdy górskiej w Poznaniu moża kupić, ale w Poznaniu już się nie pojeździ, chyba że w jakimś lesie na obrzeżach... Aczkolwiek z tego co widzę to ceny dobrych modeli z karbonowymi ramami są czasem niższe niż na przykład w stolicy
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015