#2016-06-23 04:20:22 

kronikara

Użytkownik

Cześć, robię remont w domu i chcę się was poradzić. Kierownik ekipy powiedział, że nie da się zrobić na ścianach efektu kamienia bez użycia naturalnego albo sztucznego marmuru. Czy to prawda? Mi się wydaje, że na rynku coś napewno jest, ale nie wiedziałamco mu odpowiedzieć, więc tylko kiwnęłam głową. Możecie mi coś podpowiedzieć?
#2016-06-23 04:40:56 

Rekin

Użytkownik

No to ci majster źle powiedział i przyczyny są dwie. Albo wie dobrze, że są tylko mu się pracować nie chce i bardzo źle to o nim świadczy, albo naprawdę nie ma pojęcia o tej pracy i rynku, co jeszcze gorzej o nim świadczy. Oczywiście, że można uzyskać efekt naturalnego kamienia na scianie bez użycia naturalnego kamienia na ścianie. Trzeba kupuć tynk trawertyn w jednym z naturalnie występujących kolorów i masz swój efekt. Ja myślę po prostu, że gościu ma średnie pojęce o swojej robocie. Gruparm.pl ma wybór, zobacz.
#2016-06-23 07:25:51 

kronikara

Użytkownik

No dobrze, to może też powiedz przy okazji gdzie mogę cos takiego dostać, żebym wiedziała jka z nim rozmawiać?
#2016-06-23 08:38:36 

Rekin

Użytkownik

Jasne, lepiej być przygotowanym do rozmowy z takimi ludzmi. Ja ci proponuję stronę gruparm.pl/. Masz duży fajny wybór i nie jesteś skazana na zakupy zrobione przez majsta.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015