#2016-06-07 02:14:14 

Ogródek

Użytkownik

witam. Zastanawiam się czy domowe podnośniki dla osób niepełnosprawnych rzeczywiście się przydają. Jeśli korzystacie z takich udogodnien to bylbym bardzo wdzieczny za wypowiedzi i ewentualne polecenia – które waszym zdaniem są najlepsze i dlaczego. Zapraszam do dyskusji.
#2016-06-07 04:24:35 

Złota rybka

Użytkownik

Według mnie podnośniki są bardzo przydatne i w zasadzie zupełnie zmieniają codzienność osoby niepełnosprawnej. Dzieki nim moze ona poczuc sie bardziej komfortowo, a sprawne transportowanie czy nawet mycie w przypadkach wiekszej niepelnosprawnosci jest po prostu tak wielkim ułatwieniem ze nie da się tego opisać. Pozdrawiam.
#2016-06-07 05:13:42 

Niunia23

Użytkownik

Zgadzam się z koleżanką i od razu możę się wypowiem na temat mojego podnośnika który kupiłam w sklepie Mazamed. Urządzenie jest bardzo wytrzymałe i stabilne pomimo małych gabarytów. Mam dokładnie takie - meva-podnosniki.pl/index.php/podnosniki/podnosnik-meva-mini i nie zamieniłabym go na żadne inne. Serdecznie pozdrawiam i polecam.
#2016-06-07 06:44:21 

Ogródek

Użytkownik

Powiedzcie mi jeszcze jak jest z kąpielami. bo rozumiem że mozna takim dźwigiem podjechać do łazienki z niemobilną osobą i opuścić ją do wanny. Czy można założyć jakieś specjalne siedzisko żeby nie musieć zdejmować z niego osoby?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015