#2016-06-03 03:39:32 

Pluto

Użytkownik

Od lat sprowadzamm samochody zza naszej zachodniej granicy. Interes idzie nieźle, ale widzę już mały przestój w miejscu, gdzie działam od zawsze. Chciałbym iść dalej w Polskę, jednak potrzebuję dobrych firm blacharskich, które będą ze mną współpracowały. Rabaty wyrobię sobie w trakcie współpracy. Jak je najlepiej znaleźć.
#2016-06-03 03:58:16 

Dąb

Użytkownik

Rynek samochodowy jest bardzo specyficzny i doskonale o tym wiesz. Jeśli chodzi o naprawy blacharskie, to musisz poszukać bardzo głęboko. Na pewno nie zrobisz tego przez strony głównych wyszukiwarek. Ale jeśli poszukasz dobry spis polskich firm to oczywiście będzie ci łatwo namierzyć taką grupę warsztatów.
#2016-06-03 06:39:26 

Rekin

Użytkownik

A ja szukam dobrego samochodu od kilku miesięcy i nie mogę nic znaleźć. Wszystko takie podejrzane i po dużych wypadkach. A ja szukam czegoś z niewielkim przebiegiem i ewentualnie malą historia wypadkową.
#2016-06-03 07:41:33 

miszon

Użytkownik

Ciężko znaleźć szczególnie małe warsztaty, które są najlepsze, w tym co robią. W dobrej bazie firm branży motoryzacyjnej miejsca dla nich na pewno nie zabraknie. A ze współpracy z takimi lokalnymi mechanikami będziesz zadowolony.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015