#2016-04-28 21:42:22 

Dąb

Użytkownik

Witam wszystkich. Szukam firmy, w której mógłbym wynająć hostessy na wernisaż. Docelowe miejsce które mnie interesuje to Warszawa. Zależy mi na doświadczonej agencji, która oferuje wynajem jedynie profesjonalnych hostess, takich które mają doświadczenie i dużo klasy w sobie. Czy ktoś zna takie miejsce i może mi polecić? Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam!
#2016-04-28 23:44:06 

Pluto

Użytkownik

Jeśli chodzi o wynajem hostess Warszawa ma jedną doskonałą agencje i pełnię ich oferty możesz sobie przejrzeć na stronie hostamo.pl to naprawdę świetna agencja. Zatrudniają naprawdę przepiękne kobiety (facetów rzecz jasna też :P) które po prostu są tak atrakcyjne, że wyglądają jak modelki. No ale przy okazji mają opinię, że właśnie ich hostessy są bardzo dobrze wyszkolone, władają kilkoma języka itp.
#2016-04-29 01:09:32 

Dąb

Użytkownik

Przeglądam tę stronkę i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i dziwię się sobie, że wcześniej nie słyszałem o tej firmie. Faktycznie, bardzo piękne kobiety, ale co ważniejsze, odpowiednio doświadczone i widzę, że ta firma współpracowała z najlepszymi.. to bardzo dobrze rokuje. Dziękuje za pomoc!
#2016-04-29 04:02:05 

Figurant

Użytkownik

Przypomniała mi się historia, jak też organizowaliśmy w naszej rodzinnej miejscowości małą wystawę i sąsiadka się zdeklarowała, że będzie pełniła rolę hostessy :P Szkoda, że tego dnia sobie coś wypiła i potem podchmielona chodziła po sztuce i tylko narobiła wstydu.
#2016-04-29 05:47:46 

Rekin

Użytkownik

Jakie miasto taka hostessa :P No cóż :P tak to jest jak się bierze kogoś po znajomości i zapewne jeszcze za darmo ;)
#2016-04-29 06:42:25 

Figurant

Użytkownik

No tak.. sama się zdeklarowała to ją wzięliśmy :P myślała, że kogoś pozna i jeszcze będzie z tego miłość :P tego dnia miała stres i sobie wypiła parę szklanek wina i efekt wyszedł jaki wyszedł.
#2016-04-29 09:21:39 

Dąb

Użytkownik

To temat o profesjonalnych hostessach i poważnych firmach. Proszę zostawić takie historie dla siebie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015