#2016-04-22 05:38:24 

Veronka

Użytkownik

Chciałabym skierować tatę na zrobienie protezy ale niestety nie bardzo wiem kto jest w tym dobry i niedrogi. Zależy mi na kimś sprawdzonym, kto cieszys ię dobrymi opiniami i zadowlonymi klientami. Jeśli moglibyście powiedzieć gdzie kogoś takiego szukać to będę bardzo wdzięczny.
#2016-04-22 08:24:08 

Figurant

Użytkownik

Z tego co pamiętam, to dobra specjalistka z protetyki w Poznaniu przyjmuje na Piątkowie na ulicy Mateckiego. Chodziłem do nich przez długi czas leczyć zęby a potem własnie zakładałem proteze i bardzo polecam. Jeśli chodzi o ceny to oferta jest bardzo konkurencyjna, co do wykonania nie mam żadnych uwag. Gdybym miał iśc jeszcze raz to też bym tam poszedł.
#2016-04-22 09:58:27 

kronikara

Użytkownik

Czy moglibyście pomóc i powiedzieć gdzie przyjmuje dobry stomatolog Poznań to dla mnie zupełnie nowe duże miasto i nie mam pojęcia kogo zapytać o pomoc albo zdanie w kwestii dentystów. Póki co chciałabym udać się na przegląd, ale zęby są dla mnie ważne i wolę wiedzieć gdzie się zgłosić jakby w razie coś się dzialo.
#2016-04-22 11:34:01 

ZielonaAntylopa

Użytkownik

Podpisuję się pod prośba koleżanki, jestem studentką i nie mam pojęcia gdzie się zgłosić, a sytuacja u mnie wygląda tak że jeden z zębów stał się bardzo nadwrażliwy ostatnimi czasy i obawiam się że może mam jakiś ubytek albo coś takiego, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015