#2016-04-15 03:30:59 

Figurant

Użytkownik

Przymierzamy się tak już od dłuższego czasu żeby razem z moja druga połówką gdzieś do pracy wyjechać. No i tak wyszło, że najbardziej to byśmy do Holandii chcieli, bo tak chyba najbardziej nam tam po drodze. Kraj piękny, mentalność ludzi też dobra, zarobki całkiem wysokie, można za to wyżyć. No i tutaj właściwie się pojawia moje pytanie. Wiecie może coś na temat ofert pracy dla par ? Chcielibyśmy razem coś znaleźć, a słyszałem, że może kiepsko z tym być. Nie wiem na ile to prawda, ale może by się znalazł ktoś, kto te moje wątpilowści rozwieje i powie, że można znaleźć razem pracę?
#2016-04-15 05:47:44 

Rekin

Użytkownik

Cześć. Jak najbardziej można. Ja w zeszłym roku z partnerką byliśmy na takiej właśnie posadzie. Razem nam się udało coś znaleźć.
#2016-04-15 07:19:20 

Figurant

Użytkownik

O, a jak się Wam udało tego dokonać? Masz jakieś namiary może, żebyśmy też tego spórbowali?
#2016-04-15 07:48:11 

Rekin

Użytkownik

O ile dobrze pamiętam, to chyba tutaj to było praca-w-holandii.com.pl/praca-w-holandii/ . Tak, na pewno tutaj, bo jeszcze mam w zakładkach zapisane. Spróbuj działać właśnie tam. Nam się udało, to dlaczego Wam by się nie miało udać?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015