#2016-03-29 02:03:36 

Kaligula

Użytkownik

Cześć! Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem kupienia sobie fajnych kółek do mojego autka no i będą oczywiście felgi aluminiowe, a do tego jakieś porządniejsze oponki, bo to na czym teraz jeżdżę to szkoda gadać. Macie w necie jakieś sprawdzone sklepy, gdzie można kupić porządne rzeczy tego typu i to oczywiście w cenie w miarę rozsądnej? Nie kupowałem jeszcze opon i felg po necie więc nie bardzo wiem gdzie warto…Może bezpieczniej jednak w zwykłym sklepie?
#2016-03-29 02:12:49 

Pankracy

Użytkownik

Ja już parę razy kupowałem sobie w ten sposób opony zimowe sklep internetowy przysłał mi zamówienie dosłownie w 48 godzin z czego byłem mega zaskoczony, przesyłka nie kosztowała dużo i ostatecznie i tak wyszło taniej niż jak w zwykłym sklepie, a z opon zawsze było zadowolony mega, wiec ja tam mogę polecić taki włśnie zakup.
#2016-03-29 04:23:02 

Kwiecista

Użytkownik

ehhh, a czego tutaj się bać ludzi, pół świata kupuje dzisiaj w necie…odpal przeglądarkę i poszukaj sobie, są przecież porównywarki cen nawet, a więc znalezienie taniej oferty to naprawdę buła z masłem.
#2016-03-29 06:46:57 

Kaligula

Użytkownik

Akurat ja chce kupić opony na lato, ale pytam o sklep z tego powodu, że nie chcę mieć potem niepotrzebnych problemów. Po prostu nie mam doświadczenia, pewnie niepotrzebnie się boję, bo ale cóż…
#2016-03-29 07:48:17 

Werter

Użytkownik

przecież zawsze jak kupujesz po necie masz 14 dni na zwrot…nie wiem czym naprawdę się przejmujesz, w razie jak będzie coś nie halo to zwracasz i zapominasz, sprzedawca ma chhba 2 tygi na oddanie ci kaski.
#2016-03-29 09:50:20 

Kaligula

Użytkownik

heh, no w sumie tak, o tym zapomniałem :D no dobra, zobaczymy jak to będzie kupię sobie przez internet cały komplet. Dzięki wszystkim za pomoc, ja po prostu jakoś średnio mam zaufanie do tego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015