#2016-03-22 06:32:41 

Rammstein

Użytkownik

Chciałbym kupić rozbity samochód z Niemiec, nie wiem tylko czy nasi spece są w stanie wyprowadzić go do stanu używalności. Z tego co widziałem sporo aut jest w ten sposób sprowadzanych, ale szczegółów nie znam.
#2016-03-22 06:45:33 

Rekin

Użytkownik

Wiele warsztatów prowadzi blacharstwo oraz lakiernictwo też przy okazji. Wszystko to właśnie dla takich klientów jak ty. To bardzo dochodowy interes, bo klienci wolą tańsze auta z Niemiec niż nowe z salonu.

#2016-03-22 07:22:21 

kronikara

Użytkownik

Jeśli auto nie jest mocno rozbite, to naprawdę się opłaca. Za granicą nikt już takich samochodów nie naprawia, a w Polsce szybko można je doprowadzić do stanu używalności. Ja polecam warsztat auto-fit.eu, w którym szybko można zrobić naprawę blacharską.
#2016-03-22 07:37:38 

Abel

Użytkownik

Tak zwane samochody sprowadzane naprawia praktycznie każdy lakiernik od samochodów. Bez względu na to w jakim mieście ma swój warsztat. W każdym regionie są importerzy, którzy każdego dnia sprowadzają dziesiątki takich aut. I to nie tylko z Niemiec, bo import idzie generalnie z całej Europy, wiadomo z Niemiec najtaniej, bo najbliżej, ale wielu wybiera się także do innych krajów.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015