#2016-01-08 05:20:54 

Veronka

Użytkownik

Witam dziewczyny, szukam sklepu w którym znajdę także rozmiary dla większych babek. Nie ukrywam, kawał ze mnie baby. Niestety ciężko mi znaleźć coś dla siebie w normalnych sklepach a wiecie jak stresujące jest chodzenie i szukanie największego rozmiaru. Znanie jakiś sklep w którym znajdę coś ponad przeciętny rozmiar?
#2016-01-08 08:11:40 

Złota rybka

Użytkownik

Niestety sklepy z ubraniami dla puszystych są coraz rzadziej spotykane. Kiedyś miałam taki niedaleko, kobieta która tam sprzedawała dobrze znała problem i sprowadzała bardzo eleganckie ciuchy za niewielkie pieniądze. Niestety sklep jest zamknięty od jakiegoś czasu, wydaje mi się że był nie rentowny.
#2016-01-08 10:50:52 

Veronka

Użytkownik

Znalazłam przed chwilą w internecie sklep Kafrim z Wrocławia. Jest to sklep z ciuchami dla kobiet, ale w swojej ofercie też mają ciuchy dla dużych kobiet. Może któraś z was ma podobny problem i będzie szukała rozwiązania. Warto zajrzeć na ich stronę. Jeszcze dzisiaj zrobię pierwsze zamówienie i jak tylko dojdzie, napiszę tutaj jak to wszystko wyglądało i czy warto. Jak na razie jestem zadowolona bo wybór jest naprawdę duży.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015