#2015-12-15 08:04:47 

Kwiecista

Użytkownik

Cześć wszystkim! Jestem studentką gospodarki przestrzennej, ale interesuję się także dekorowaniem wnętrz a także.. twarzy. Haha, pasjami maluję zarówno siebie, jak i koleżanki. Sztuką jest po prostu dobre wyczucie, ponieważ nawet najlepszy kosmetyk może nie pasować do naszej urody. Moje koleżanki bardzo chętnie słuchają moich rad, a także proszą mnie o makijaż na różne okazje. Powiem Wam, że idzie nawet wyżyć z tego, zarobek jest całkiem niezły. A co dopiero, gdybym robiła to profesjonalnie? Chodzi mi po głowie właśnie taka myśl. Szukam tylko dobrej hurtowni, w której mogłabym nabyć kosmetyki. Wszystkie formalności mam już załatwione, teraz muszę tylko zadbać o produkty.
#2015-12-15 09:25:39 

ZielonaAntylopa

Użytkownik

A skąd jesteś? Tak czy inaczej uważam że powinnaś się zainteresować hurtownią hm, w centrum Polski. Wpisz w wyszukiwarkę hurtownia kosmetyczna Łódź i będziesz wiedziała, o co mi chodzi.

#2015-12-15 09:35:15 

Lwica

Użytkownik

Ja prowadzę salon fryzjerski i zaopatruję się w sklepie z kosmetykami w Krakowie,z jakości produktów jestem naprawdę zadowolona polecam.
#2015-12-15 11:33:10 

Kwiecista

Użytkownik

Jestem z Warszawy, zapomniałam o tym wspomnieć. Łódź to nie tak daleko, dla pasji zrobi się wszystko, a kilometry to żadna przeszkoda :).
#2015-12-15 14:32:49 

Savanna

Użytkownik

Ale po co jeździć, skoro jest sieć hurtowni kosmetycznych w całej Polsce i znajdziesz punkt we wspomnianym Krakowie, Łodzi, ale w Warszawie również. Zajrzyj do Internetu! :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015